Meno kūrinių gabenimas

Meno kūrinių bei parodų gabenimas reikalauja daug didesnio dėmesio, nei asmeniniu daiktų ar paprastų krovinių transportavimas. Reikia tinkamai supakuoti naudojant specialias medžiagas, kaip apsauginę plėvelę nuo stiklo skilimo, meno kūriniams gaminti specialias dėžes transportavimui. Pakavimas taip pat priklauso nuo transportavimo būdo. Dažnai meno kūriniams transportavimo metu reikia temperatūros palaikymo, kondicionavimo.

Muzikos instrumentai taip pat reikalauja didelio dėmesio transportuojant. Jų pakavimas tikrai neprilygsta baldų ar kitų asmeninių daiktų pakavimui. Kad kaip fortepijono transportavimui reikia specialios slidės taip pat specifinių žinių nuiminėjant kojas, lyrą.

Mūsų darbuotojai Jūsų prašymu atliks visus paruošimo darbus saugiam instrumento transportavimui, išneš instrumentą iš buto, namo ir nugabens į naują vietą, kur galėsite juo džiaugtis.

 

Daugiau informacijos, galite gauti susisiekę su mūsų darbuotojais elektroniniu paštu kraustymas@axistransport.lt arba telefonu: +370 5 2596113 arba užpildę formą šio puslapio skiltyje "Užsakymas".