Nemokama B2B internetinė pervežimo paslaugų užsakymų valdymo platforma

2021m. rugsėjo 01d.

AXIS Transport savo klientams siūlo nemokamą internetinę B2B pervežimo paslaugų užsakymų valdymo platformą, kurioje galima pateikti transporto užsakymus tiesiai į įmonės transporto valdymo sistemą.

Mūsų B2B platforma sukurta tam, kad transporto paslaugų užsakymas ir jų vykdymas būtų paprastas bei greitas tiek klientams, tiek įmonės darbuotojams. Klientai savo vartotojo aplinkoje gali sekti informaciją apie užsakymo būklę ir atsisiųsti įvykdytų užsakymų dokumentus.

Efektyvus užsakymų valdymas

Kiekvienam klientui sukuriama tik jam prieinama aplinka, kurioje jis gali formuoti užsakymus – tereikia suvesti keletą detalių arba pasirinkti duomenis iš pervežimų istorijos.

Planavimas realiu laiku

Klientui pateikus užsakymą B2B platformoje, tuo pat metu pervežimų planavimo komandoms išsiunčiami pranešimai apie reikalingą transportą. Planuotojams patvirtinus užsakymą, jo statusas kliento aplinkoje pasikeičia į „Planuojamas“. Pagal pateiktą krovinio aprašymą,  AXIS Transport  komanda organizuoja pervežimą.

Dokumentų pasiekiamumas

Visus įvykdytus užsakymus klientai gali rasti B2B platformoje, savo Kliento aplinkoje, o šalia jų –prisegtus POD dokumentus ir PVM sąskaitas-faktūras už atliktas paslaugas.