„AXIS Transport“ 2013m apyvarta augo 26 proc. – iki 57,5 mln. litų

2014m. sausio 10d.

Per 2013m. „AXIS Transport“ įmonių grupės apyvarta, lyginant su tuo pačiu 2012 m. laikotarpiu, išaugo 11,9 mln. litų – nuo 45,6 mln. iki 57,5 mln. litų. 

Anot „AXIS Transport“ plėtros vadovo Tomo Degučio, itin geri bendrovės veiklos rezultatai susiję su didėjusiu krovinių kiekio pervežimu.

„Svarbiausias veiksnys, lėmęs išaugusią apyvartą, yra mūsų konkurencinių pranašumų sustiprinimas ir įmonės pozicijų įtvirtinimas Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Nyderlandų, Švedijos, Anglijos, Suomijos, Norvegijos, Danijos, Prancūzijos, Italijos rinkose. Augo pervežimų pardavimai oro ir jūrų transportu. Savo klientams sugebėjome pasiūlyti išskirtines sąlygas, o tai skatino tiek esamų klientų lojalumą, tiek naujų užsakymų augimą“, – teigė T. Degutis. Auginome 2012 metais pradėtų  naujai teikiamų automobilių pervežimo bei tarptautinio perkraustymo pardavimus.

„Esame užsibrėžę tikslą tapti viena pirmaujančių transporto ir logistikos bendrovių Lietuvoje. Mūsų turima techninė bazė, tarptautinė patirtis ir geras rinkos žinojimas jau dabar generuoja didelių klientų srautų augimą. Todėl į savo įmonės ateitį žvelgiame su dideliu optimizmu ir pasitikėjimu. Tuo pačiu atvirai deklaruojame, kad įmonės tikslas tapti JOB1 (geidžiamiausiu darbdaviu) transporto srityje.“   – teigė „AXIS Transport“ plėtros vadovas.

Transporto ir Logistikos paslaugas teikianti lietuviško kapitalo bendrovė „AXIS Transport“ veiklą pradėjo 2009 m. sausio mėnesį, joje šiuo metu dirba 65 darbuotojai. Bendrovė yra įsteigusi savo filialus Vilniuje, Kaune, Maskvoje bei siūlo krovinių pervežimo paslaugas visame Pasaulyje, Europos ir Nepriklausomų valstybių sandraugos šalyse.

 

Šaltinis: http://sc.bns.lt/view/item.php?id=158037